AKTUALNOŚCI

10/2014 Jasna 31, Gliwice

W ubiegłym miesiącu zostało oddane do użytku Centrum Sportu i Rekreacji Jasna w Gliwicach.
Ten imponujący obiekt o powierzchni 11 tys. m2 , wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt oferuje całą gamę zajęć sportowych dla wszystkich grup wiekowych.
Trzy profesjonalne korty tenisowe, klatki do squasha, nowoczesna ścianka wspinaczkowa, bulderownia, centrum spa z saunami, jacuzzi z salami masażu,  basen z ruchomym dnem do wodnego fitnessu i nauki pływania, pełnowymiarowa hala sportowa , a przede wszystkim 3 sale fitness i siłownia, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt marki PANATTA. Do dyspozycji ćwiczących oddano  strefę cardio wyposażoną w linie Pinifarina GOLD, strefa urządzeń siłowych wyposażona jest w linie FIT EVO i FREEWEIGHT HP.
Przygotowano także małą sale zajęć dla dzieci wyposażoną w maszyny do ćwiczeń serii KIDS SYSTEM.
Wśród wielu rodzajów zajęć grupowych Centrum oferuje  m.in. zajęcia indoor cycling odbywające się na rowerach Star Bike Evolution oraz indoor walking na bieżniach RACE WALKER (PANATTA).

Fotogaléria:
« späť

Strona główna      O firmie      Produkty      Akcesoria      Szatnie      Software      Jak pracujemy      Referencje      Aktualności      Regenerowany sprzęt      Kontakty      
© Copyright FITNESS PRO 2010        Kontakt: info@fitness-pro.cz,    tel.: +48 503 075 933    www.fitness-pro.cz