JAK PRACUJEMY

Firma Fitness pro s.r.o. zajmuje się kompleksową realizacją centrów fitness ? od koncepcji projektu (układ, projekt centrum fitness, szatnie, sale aerobiku) przez tworzenie coporate identity, modele pomieszczeń wizualizacji 2D i 3D,

wyposażenie sal profesjonalnymi urządzeniami cardio i siłowymi, szkolenie trenerów, instruktorów, szkolenie know-how z prowadzenia centrum fitness, szkolenie z systemu członkowstwa klubowego, szkolenie marketingowe w przedsprzedaży aż po serwis urządzeń, a nawet dostawę systemu do zarządzania ? oprogramowania.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie, przy pomocy naszych partnerów zapewnić finansowanie maszyn.

O firmě

 

Przebieg realizacji projektu:

 

Pozyskiwanie wstępnych danych

Przeprowadzenie analizy obecnego stanu ? klubu fitness nowego lub już istniejącego
Ustalenie docelowej grupy klientów
Tworzenie planu pomieszczeń

 


 

Tworzenie wizualizacji w 2D ora 3D

Na podstawie wstępnych informacji opracujemy koncepcję przyszłego centrum fitness z dokładnym rozłożeniem poszczególnych pomieszczeń. Model 2D obejmuje plan rozmieszczenia urządzeń siłowych i cardio.
Łącznie z modelem 2D jest już opracowywana oferta na konkretne wyposażenie klubu fitness.
Klient ma możliwość zlecenia architektowi wykonania modelu w 3D, na którym firma Fitness pro s.r.o. także pracuje. W tej fazie przygotowań kolorowa wersja wyposażenia urządzeń fitness harmonizuje się z wyglądem oraz kolorystyką pomieszczeń przyszłego centrum fitness.
Równocześnie z projektem wizualizacji 2D i 3D, na życzenie klienta, istnieje możliwość wytworzenia corporate identity nowopowstającego centrum sportowego ? logo, wygląd druków firmowych (wizytówki, papier firmowy, ulotki), naklejki parkingowe, artykuły reklamowe itp

 


 

Przygotowanie oferty marketingowej oraz cenowej

Częścią prac przygotowawczych przed otwarciem nowego centrum fitness jest przeszkolenie sprzedawców w zakresie sprzedaży członkostwa klubowego. We współpracy z właścicielami tworzymy strategię marketingową przed otwarciem i po otwarciu klubu, harmonizowanie polityki cenowej biorąc pod uwagę klasę sprzętu, lokalizację czy konkurencję.

 


 

Instalacja wyposażenia, szkolenie personelu

Po zatwierdzeniu i dopracowaniu wszystkich powyższych kroków dochodzi do instalacji sprzętu i oprogramowania do zarządzania, wyszkolenia personelu obsługującego oraz instruktorów.
Po pewnym czasie od otwarcia przebiega ponowne przeszkolenie sprzedawców, menadżerów oraz trenerów. Sprawą oczywistą jest serwisowanie sprzętu i dopasowanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami klienta.

 


 

Serwis

Gwarancją dobrze funkcjonującego klubu fitness jest nie tylko dobrej jakości sprzęt, ale przede wszystkim solidny serwis. Sprawą oczywistą są regularne, prewencyjne przeglądy trwające zagwarantowane przez cały okres gwarancji. Wiele problemów można usunąć na postawie telefonicznej konsultacji, w innym przypadku jesteśmy przygotowani na interwencję naszych techników do 48 godzin.

Strona główna      O firmie      Produkty      Akcesoria      Szatnie      Software      Jak pracujemy      Referencje      Aktualności      Regenerowany sprzęt      Kontakty      
© Copyright FITNESS PRO 2010        Kontakt: info@fitness-pro.cz,    tel.: +48 503 075 933    www.fitness-pro.cz